Ar programmnodrošinājuma izstrādāšanu sākām nodarboties 1998. gadā vēl ar zīmolu RoMaX Home Software.

Kopš tā laika esam pilnveidojušies individuāla programmnodrošinājuma izstrādē gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Laika gaitā papildinājām savas darbības ietvarus, jo parādoties digitālajai fotogrāfijai, aktīvi pieslēdzāmies arī šai nozarei, kas pamazām pārauga web dizainā, reklāmas maketu un logo veidošanā. Tad arī radās doma mainīt zīmolu uz Romaxsoft, no kura parādījās Romaxsoft Photo un Romaxsoft Art.

Mūsu programmas un utilītas izpelnījušās lietotāju atzinību, jo tās tika izstrādātas sadarbībā ar programmu lietotājiem, pilnībā apzinot viņu prasības un vēlmes, kā arī pilnībā pielāgojot tās viņu darba specifikai un pastāvīgi pilnveidojot. Mūsu mērķis ir padarīt datoru par pilnvērtīgu un noderīgu instrumentu mūsu sadarbības partneriem.

Tā kā bijām starp pirmajiem, kas apguva digitālās fotogrāfijas nianses, arī šajā jomā esam guvuši pieredzi, nevis karojot par lielāko izšķirtspēju, bet acij tīkamāko attēlu. Un tā no digitālo fotogrāfiju apstrādes sāka veidoties arī grafika - ikonas, programmu dizaina elementi, logo, vizītkaršu maketi un drukāto reklāmu maketi. Mūsu darbi atrodami daudzās interneta vietnēs, un vairākos drukātajos izdevumos.

Savu nostāju Romaxsoft saglabā iepriekšējo - vislielākais gandarījums ir mūsu paveiktie darbi un apmierinātie klienti.